Contact

TOTAL PUBLIC

Mauritskade 1
2514 HC Den Haag
Nederland
Routebeschrijving Den Haag
info@totalpublic.nl 
+ 31 (0)70 311 05 30

Contact:
Marcel Douw
+31 (0)70 311 05 40
mdouw@totalpublic.nl

Elisabeth Kroon
+31 (0)6 30 723 579
ekroon@totalpublic.nl
 

TOTAL IDENTITY

Pedro de Medinalaan 9
1086 XK Amsterdam
Nederland
Routebeschrijving Amsterdam
Contact: Bob van der Lee
+ 31 (0)20 750 95 00 
info@totalidentity.nl

TOTAL ACTIVE MEDIA

Pedro de Medinalaan 9
1086 XK Amsterdam
Nederland 
Routebeschrijving Amsterdam
Contact: Martijn Arts
+ 31 (0)20 750 94 00
info@totalactivemedia.nl

 

 

 

Netwerkpartners

TOTAL GRAMMA

Gijzelaarsstraat 29
B-2000 Antwerp
België
Contact: Renaat Van Cauwenberge
+ 32 (0)3 230 42 70
info@gramma.be

CDR KOREA

60-12 Dongsung Bldg.
Nonhyun-dong Gangnam-gu
Seoul, 135-010, Korea
T +82-2-518-2470
F +82-2-3442-6229
www.crd.co.kr

SOMMER

Blankenburger Strasse 26
28205 Bremen
Duitsland
Contact: Erich Sommer
+ 49 421 43 733 16
info@totalidentity.de

WIRDESIGN BRAUNSCHWEIG

Sophienstraße 40 
38118 Braunschweig
Duitsland
Contact: Norbert Gabrysch
T 0531 8881-0 
F 0531 8881-234 
welcome@wirDesign.de

WIRDESIGN BERLIN

Gotzkowskystraße 20/21 
10555 Berlin 
Duitsland
Contact: Florian Breßler 
T 030 275728-0 
F 030 275728-28 
Berlin@wirDesign.de

 

 

 

aangesloten partners

Mark Kristel

mkristel@finso.nl
www.finso.nl

Specialisatie:
- kennismanagement
- service design
- community building 
- customer journey 3.0 

Referentie:
Life Navigator

Lieven Boelaert

lboelaert@totalidentity.be

Specialisatie:
- Brussel
- Belgische politiek
- programma management

Referentie:
Br(ik

Total Public werkt nationaal en internationaal samen met verschillende partners, bureaus en specialisten op vaste- en projectbasis.  Ons internationale netwerk bestaat uit vier designbureaus in België, Duitsland en Korea.

C&F REPORT

Pedro de Medinalaan 9
1086 XK Amsterdam
Nederland
Contact: Pieter Koenders
T +31 20 691 31 44
info@cfreport.nl

Hwie-Yang Kwee

hykwee@id-entity.nl   
www.id-entity.nl

Specialisatie:
- Zingeving
- Motivatie
- Teambuilding
- Internal branding

Referentie:
- Id-entity