Contact

Total Active Media.png

Total Active Media helpt organisaties hun communicatie dialooggestuurd in te richten en hun dienstverlening online opnieuw uit te vinden met verrassende communicatieconcepten (activatie) en intelligent service design (interactie).
Lees meer > 

Amsterdam

Interaction

Martijn Arts
T +31 20 750 94 25
marts@totalactivemedia.nl

Activation

Dennis Glijn
T +31 20 750 95 74
dglijn@totalactivemedia.nl

Adres
Pedro de Medinalaan 9
1086 XK Amsterdam
T +31 20 750 94 00



Total Public maakt organisaties in het publieke krachtenveld zichtbaar (presence) en verbindt overheid, burgers en bedrijfsleven op de maatschappelijke opdracht en het vervullen van hun ‘citizenship’ (participation).
Lees meer > 

Den Haag

Presence

Marcel Douw
T +31 70 311 05 40
mdouw@totalpublic.nl

Participation

Stijn van Diemen
T +31 70 311 05 47
svdiemen@totalpublic.nl

Adres
Mauritskade 1
2514 HC Den Haag
T +31 70 311 05 30

info@totalpublic.nl
Routebeschrijving Den Haag


 

 

Netwerkpartners

Total Identity werkt nationaal en internationaal samen met verschillende partners, bureaus en specialisten op vaste- en projectbasis. Ons internationale netwerk bestaat uit vier identity en branding bureaus in België, Duitsland en Korea.

C&F REPORT

Pedro de Medinalaan 9
1086 XK Amsterdam
Nederland
Contact: Pieter Koenders
T +31 20 691 31 44
info@cfreport.nl




Koeweiden Postma

Pedro de Medinalaan 9
1086 XK Amsterdam
Nederland
Contact: Hugo van den Bos
T +31 20 612 19 75
info@koeweidenpostma.com

WIRDESIGN BRAUNSCHWEIG

Sophienstraße 40 
38118 Braunschweig
Duitsland
Contact: Norbert Gabrysch
T +49 531 8881-0 
welcome@wirDesign.de

SOMMER

Blankenburger Strasse 26
28205 Bremen
Duitsland
Contact: Erich Sommer
T +49 421 43 733 16
info@totalidentity.de

WIRDESIGN BERLIN

Gotzkowskystraße 20/21 
10555 Berlin 
Duitsland
Contact: Florian Breßler 
T +49 30 275728-0 
berlin@wirDesign.de

Identity & Branding


Total Identity beschrijft de ambitie van organisaties (identiteit), vertaalt deze in de wenselijke breinpositie bij de klant (branding) en betrekt de medewerkers daarbij (internal branding).
Lees meer >
 

Amsterdam

Identity

Hans P Brandt
T +31 20 750 95 65
hpbrandt@totalidentity.nl

(Internal) Branding
Bob van der Lee.jpg
Bob van der Lee
T +31 20 750 95 58
bvdlee@totalidentity.nl

Adres
Pedro de Medinalaan 9
1086 XK Amsterdam
T +31 20 750 95 00

info@totalidentity.nl
Routebeschrijving Amsterdam


Eindhoven

Identity & Branding

Jurgen Peeters
T +31 651 91 58 17
jpeeters@totalidentity.nl

Adres
Provincialeweg 144
5503 HK Veldhoven
T +31 40 820 02 09 


Antwerpen

Identity & Branding

Renaat van Cauwenberge
T +32 3 260 99 00
rvcauwenberge@totalidentity.com

Adres
Gijzelaarsstraat 29
2000 Antwerpen
T +32 3 260 99 00

antwerpen@totalidentity.com
Routebeschrijving Antwerpen

Contact: 
Wilt u meer weten over onze dienstverlening, neem dan contact met ons op: 

Hans P Brandt

Marketing strategist
+31 653 197 827

Bob van der Lee

Brand builder
+31 20 750 95 58

Martijn Arts

Service designer
+31 20 750 94 25

Marcel Douw

Government relations advisor, manager i-Base
+31 70 311 05 40

Hugo van den Bos

Brand builder, KoeweidenPostma
T +31 20 612 19 75

Pieter Koenders

Managing director, C&F Report
T +31 20 691 31 44

Tjark Bos

B2B marketeer, Eindhoven
M +31 621 27 85 69

Renaat van Cauwenberge

Brand builder, Antwerpen
M +32 476 840 517